top of page
WhatsApp Image 2023-03-26 at 4.19_edited.jpg

Access Bars Sınıfı

Bir günlük seminer yaklaşık 8-9 saat sürecektir. Bu bir günlük seminer sonunda Access kayıtlı Uluslararası Access Bars Uygulayıcısı olabileceksiniz. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak birçok araca da sahip olacaksınız. Hayatın tümü bize kolaylık neşe ve ihtişamla gelir, bundan daha iyi nasıl olur?
 
Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz?
 
Bu noktalar herhangi bir yaşamınızda edinmiş olduğunuz tüm duygu, düşünce, fikir, inanç ve yargıları barındırmamaktadır. Bu sizin tüm bunları serbest bırakarak, özgürlüğünüzü geri kazanmanız için sunulmuş bir fırsattır.
 
Her bir Bars uygulaması, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır.
 
Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır!
 
Access Bars®, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti. En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.
 
Hayatınızın olmasını istediğinizden hala ne kadar uzakta olduğunu mu fark ettiniz?
 
Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarf ederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (belki de birazına!) Access Bars seansı almak veya öğrenmek, bunu gerçekleştirmenize ve çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir.  


 

Ücretler: lütfen sorunuz 18 yaş altı katılımcıların seminerde en az bir ebeveyninin de katılımcı olarak bulunması gerekmektedir. Belirtilen ücretler Türkiye'de ikamet edenler içindir. Yurt dışından gelecek katılımcılar için fiyatlar ülkelere göre değişmektedir. Lütfen ülke fiyatlarını sorunuz.

bottom of page